Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(5812 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Może też być tak, jak w polskim Pułku Strzelców Podhalańskich:
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Można i tak, dla porównania:
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek, kazdy moj post i twoj kometarz, kazdy mowi to co mysli , wiec ja mysle ze z ciebie to taka wielka szafa z malym kluczykiem, i probujesz tu jaja sobie podbudowac. pozdrawiam dobranoc.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ale w takiej postaci wybrał go sobie jeden z największych morderców w dziejach ludzkości.
Travolta, czemu akurat Ty też wybrałeś taki sam?...
Pewnie nieświadomie, bo nie posądzam Cię o żadną z myśli, jakie przyświecały nazistowskiemu szefowi III Rzeszy...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
kolek, kazdy moj post i twoj kometarz, kazdy mowi to co mysli , wiec ja mysle ze z ciebie to taka wielka szafa z malym kluczykiem, i probujesz tu jaja sobie podbudowac. pozdrawiam dobranoc.

drogi kolego
ja o tobie nic nie mysle
robisz raban o oswiecim jakby swastyka z koszulki tego kolesia
mordowala ludzi w oswiecimiu
a twoje okulary wprowadzily stan wojenny
rowniez pozdrawiam
wielka szafa z malym kluczykiem
ps podbudowalem sobie jaja wiec rowniez dobrej nocy zycze
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Od prezentera do swastyki Nie wiem jak na innych forach gdzies tam..ale tu jest spoko Pani z radia ma co czytac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
eeee jaro ,jak juz wstaniesz, to przyjdz prosze i posmyraj mnie po jajach/ Do Lahy bywalcu!
Zgłoś wpis
dokladnie,mam co czytac ,i zatro mam dobry temat na audycje,pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam Trawolta, spoko ale nie moja orientacja, masz racje ja zaczolem, spadlem wczoraj na nizszy poziom lotu, nie jestem tu poto zeby kogos obrazac wiec sorki, ja swojego zdania nie zmienie ale kazdy ma do niego prawo , wydawalo mi sie ze akurat Tobie nie powina przeszkadzac opinia innych, a jednak Cie zabolalo, wiec wyciagnijmy razem wnioski , pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dzien Dobry Jaro, tzn. ze nie przyjdziesz ;( trudno, sam sie podbuduje

Dobrze, ze masz swoje zdanie, tego sie trzymaj.
Ja tez mam swoje i swoja opinie wyrazilem...chcialem przyciac "rozwijajacego" sie Pana Mareczka, reszta dla niego to chyba margines.
Co do Avatara nie zmienie i Basta, czy to sie komus podoba czy nie, czy kogos bardzo ranie czy moze smiesze
Tym, ktorzy oceniaja po Avatarze czy tez kilku zdjeciach, mowie WON !
Milego Dnia
Zgłoś wpis


Bliżej nas